Náramek Přání

Šperk, kterým splníte přání sobě nebo někomu blízkému. Můžete si vybrat 1 až 5 minerálních kamenů na náhrdelník z chirurgické oceli a my Vám ho tak na zakázku vyrobíme.

Každý minerální kámen má jiný význam. 

 

Vyberte si své 1 přání
Vyberte si své 2 přání
Vyberte si své 3 přání
Vyberte si vaše 4 přání
Vyberte si vaše 5 přání
Skladem (>5 ks)
Kód: 3449
490 Kč / ks 490 Kč / 1 ks
  • Náhramek je vyroben z chirurgické oceli a přírodních minerálních kamenů
  • Velikost minerálu je 6mm
  • Délka náramku je 
  • Maximální počet kamenů je 5ks
  • Chirurgická ocel je velice kvalitní a odolný materiál, který nečerná a nezpůsobuje alergické reakce. Je vhodná pro lidi s citlivostí na kovy. 

 

IMUNITA – KŘIŠŤÁL

Imunita představuje schopnost bránit naše tělo před cizími a škodlivými látkami. Imunitní systém se částečně dědí od našich předků Ponechali jsme si jejich nejúčinnější obranné taktiky a zároveň si vybudovali nové, své vlastní.

Minerální kámen Křišťál pomáhá stimulovat náš imunitní systém. Pokud je naše imunita oslabená, je dobré nosit křišťál stále při sobě a soustředit se na jeho sílu.

 

ŠTĚSTÍ – JADEIT BÍLÝ

Štěstí je duševní rozpoložení, hluboký vnitřní, celou bytost prostupující pocit, který prožíváme zejména ve chvílích, ve kterých to čekáme nejméně. Někdy se na nás štěstí prostě jen usměje a je tu, někdy o něj musíme bojovat, modlit se za něj..

Minerální kámen Jadeit štěstí přímo přitahuje. Jeho nositel má možnost si díky tomuto kameni štěstí udržovat nebo právě přivolat.

 

KREATIVITA – MĚSÍČNÍ KÁMEN

Kreativita je schopnost, která umožňuje uměleckou, vědeckou nebo jakoukoliv jinou tvůrčí schopnost. Projevuje se vynalézavostí jako je například vznik nového originálního díla či myšlenky.

Měsíční kámen posiluje naši vnitřní sílu a rozmanitost, pomáhá s inspirací a vzbuzuje kreativitu.

 

SEX – SLUNEČNÍ KÁMEN ZLATÝ

Sex je ve vztahu jeden z mnoha jazyků komunikace nebo-li jazykem lásky. Jde při něm o dávání a braní. Sex je také prostor, v němž dáváme najevo svou důvěru a zranitelnost. Tak či onak je sex ve vztazích věčné téma..

Zlatý sluneční kámen je nápomocný při hledaní své sexuality. Dopomůže vám najít své sexuální já a říci si v samotném aktu, co je pro vás to nejlepší. Pokud vás sex trápí a nejste schopni se mu poddat, i v tomto případě vám sluneční kámen dopomůže ukázat ten správný směr.

 

PLODNOST – KARNEOL

Velká část populace má problém s plodností. Chyba nebývá jen na straně žen, často se tento problém týká i mužů. Plodnost může také být velká komplikace ve vztahu, je tedy důležité o všem otevřeně mluvit a hledat to správné řešení.

Karneol napomáhá při těchto problémech, díky němu získáte zpět sílu a víru v těžkých obdobích, které se plodnosti týkají. Díky Karneolu můžete nalézt tu správnou cestu, klid v mysli a soustředěnost na daný aspekt.

 

ROVNOVÁHA – ACHÁT PURPUROVÝ

Dosažení určité správné rovnováhy je nedílnou součástí našeho každodenního života, ale někdy toho dosáhnout může být opravdu velice těžké. Pokud ale nenalezneme svou duševní rovnováhu, nikdy nemůžeme dosáhnout té fyzické – životní. Je potřeba uvědomění, klidu a soustředěnosti, abychom ve svém životě žili ten správný jin a jang.

Achát dodává do našeho života jak tělesnou, tak i rozumovou rovnováhu. Obě tyto rovnováhy jsou pro náš život nesmírně důležité a je podstatné si je uvědomit.

 

LÁSKA – RŮŽENÍN

Podob lásky existuje neskutečné množství a snaha je popsat je stará jako lidstvo samo. Jedná se o druh citu, který nikdy nikdo nedokáže přesně popsat. Může byt pouze fyzická, romantická, bezpodmínečná, ta pravá dokonalá.. Láska může i bolet, ať už fyzicky, či psychicky.

Růženín je ideálním kamenem, který s láskou pomáhá nejen při zlomeném srdci, ale také pokud lásku hledáme nebo ji máme, ale chceme ji posílit, utvrdit se v ní. Ne nadarmo se Růženínu říká  „ Kámen Lásky „. Každý, kdo chce mít lásku neustále u sebe, je Růženín tou správnou volbou.

 

DUŠEVNÍ POHODA – AMAZONIT MODRÝ

Duše je důležitá součást našeho těla, kterou sice nedokážeme nahmatat, ale jsme schopni ji vidět v našem odraze, stínu i fotografii. I naše sny jsou chápany, jako putování duše mimo naše tělo. Pokud je člověk mrzutý, nešťastný nebo jak se také říká „ jako tělo bez duše“, vězte, že je skutečně možné, že nás naše duše na nějaký čas opustila. Můžeme tím ztratit duševní rovnováhu a její zpětné nalezení někdy bývá velmi obtížné. Aby nastala zpět naše duševní pohoda, je důležité si uvědomit, proč se tak cítíme a nalézt tu správnou cestu naší duše zpět.

Amazonit je velmi silný kámen, který nám s duševní pohodou pomáhá. Ať už si ji potřebujeme udržet, posílit nebo znovu nalézt.

 

RADOST – AVANTURÍN ZELENÝ

Radost je velice často doprovázena úsměvem i slzami štěstí. Jedná se o emoci, při které je člověk šťastný, neustále pozitivní a usměvavý. Jde také o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Pokud má člověk radost a je šťastný, jeho aura naprosto září a dokonce je schopen svou radost předávat dál mezi ostatní, které má kolem sebe.

Rozdávejme radost dál a dopřejme radost svým blízkým díky Avanturínu. Jedná se o minerální kámen, který je hlavním nositelem radosti. 

 

SPÁNEK – MALACHIT

Spánek nám zabere zhruba třetinu života a je pro nás nepostradatelný. Při častém nedostatku spánku hrozí únava v neobvyklou dobu nebo také psychické potíže, které mohou být mírné až velmi závažné. Pro dobrý spánek je důležité mít uvolněné tělo i mysl. Nechat všechny své denní myšlenky, starosti a pocity před prahem postele a ulehat jen s čistou hlavou.

Amazonit je minerální kámen, který nám dopomáhá ke klidnému, čistému spánku. Můžete jej mít položený u postele, ale největší účinek má, když ho máte neustále při sobě. Zahání od našeho těla negativní energii, tiší nervový systém a umožňuje nám uvolněně a nerušeně usnout.

 

SEBEVĚDOMÍ – TYRKYS MODRÝ

Sebevědomí je uvědomění si své vlastní hodnoty. Jedná se o stav mysli, či pocit, kdy jsme si jisti sami sebou. Vyznačuje se především nepřítomností nejistoty, ostychu nebo rozpaků. Se sebevědomím se ale bohužel nerodíme a silně na něm musíme pracovat již od malička. Důležitým faktorem v naší cestě nalezení sebevědomí je také rodina a přátelé. Pokud nás někdo neustále shazuje, těžko si budeme mezi ostatními věřit. Staneme se šedou myškou společnosti a nejenže nám budou ubližovat ostatní, budeme ubližovat hlavně sami sobě. Je velice důležité na svém sebevědomí pracovat a neustále si říkat jak jsme skvělí a silní.

Není lehké najít cestu ke zdravému sebevědomí, ale minerální kámen Tyrkys vám dokáže na této nelehké cestě pomoci. Je podstatné nosit jej stále při sobě a denně si uvědomovat svou důležitost na tomto světě.

 

MÍR, KLID – ANGELIT

Klid a mír je naprostá svoboda mysli a uvědomění. Mír je možné cítit a dávat, to samé platí o klidu. Je důležité nastolit si klid a mír kdekoliv, kde trávíme nejvíce času. Abychom se cítili dobře, uvolněně a mohli klidně pracovat, trávit tak volný čas nebo jen odpočívat a relaxovat. 

Pokud někoho stíhá nekonečný stres a stále se točí dokola na jednom místě, je pro něj Angelit tou správnou volbou. Tento minerální kámen je velice silný a utišující. Dokáže pomoci svému nositeli nalézt cestu ke klidné mysli a míru ve svém životě.

 

TRPĚLIVOST – SODALIT

V našich životech se odehrává spousta situací, kdy potřebujeme mít silnou trpělivost a hned nevybuchnout. Ovládat se však v některých situacích je někdy opravdu velmi složité a proto je důležité na trpělivosti pracovat. Jednou dokážeme danou věc ustát a podruhé už ne. Je to naprosto normální jev emocí v dané situaci. Stačí když je toho na nás moc a dokáže nás i maličkost vykolejit. I z těchto maličkostí se ale dokážeme poučit a tím svou trpělivost posílit.

Sodalit je důležitým kamenem v posílení trpělivosti. Pomáhá jít si trpělivě za svými sny a nevzdávat se ve složitých situacích.

 

ODVAHA – AMETYST

Jedná se o schopnost čelit něčemu nebezpečnému beze strachu. Někdo ji má v sobě a nebojí se ničeho a někdo se naopak zalekne každé nové situace, protože mu právě odvaha chybí. Odvaha zajišťuje pevnost a vytrvalost a dodává nám sílu překonat strach za jakékoliv situace.

Ametyst je velice silný minerální kámen, který odvahu posiluje. Je důležité nosit jej stále při sobě. Zahání stres, strach a negativní energie a posiluje sílu, odvahu a soustředěnost.

 

PENÍZE – TYGŘÍ OKO

Peníze jsou důležitou součástí našeho života. Ať chceme nebo ne, denně jsme na nich závislí, abychom si mohli koupit něco k jídlu, zaplatit bydlení nebo koupit radost svým blízkým. 

Ať už máme peněz dostatek či ne, minerální kámen Tygří oko nám pomůže peníze nejen získat, ale také udržet si své dosavadní jmění.

 

PROTI STRESU – ZÁHNĚDA

Stres je velice silné napětí a tlak v našem těle. Často na nás působí negativně, kdy se může projevit špatnou pletí, zažívacími problémy či nespavostí. Je důležité umět se stresem pracovat. Jediné pozitivum na strese je, že nás v jistých situacích dokáže posunout dál. Dokáže stimulovat naši osobnost k lepším či vyšším výkonům. Se stresem je spojená i zodpovědnost, zkoušky, frustrace, nesplněná očekávání, věk a spousta jiných. 

Pokud si vy či vaši blízcí prochází stresovým obdobím a ne a ne se z něj vymanit, je pro něj Záhněda ideální volbou. Jedná se o minerální kámen, který pomáhá překonávat složité situace. Dodává nám klid a zahání stres a deprese.

 

ÚSPĚCH – GRANÁT

Kdo by si nepřál být v životě úspěšný? Pro každého má však úspěch jiný význam. Můžete být úspěšní ve sportu, v práci nebo také v rodinném kruhu. Jde o dosažení daného životního cíle, kdy se cítíme šťastní a naplnění tužbou. 

Granát je minerální kámen, který posiluje naše sebevědomí, dodává nám energii, sílu a čistou hlavu právě v případech, kdy si jdeme za svým úspěchem. Abychom byli se svými výkony spokojeni a stali se úspěšnými, je důležité nosit jej stále při sobě.